Pár slov o nás

Spousta podnikatelských záměrů vzniká v momentě, kdy člověk sám potřebuje nějaký produkt či službu a narazí na mezeru na trhu či minimálně nedokonalost, o které má tušení, jak vyřešit, vylepšit. A přesně takto jednoduše vznikl i náš projekt CALYPSO ROADCASE.

Jako DJ a producent RETRO DANCE PÁRTY, dnes již v ČR asi největšího pojízdného retro disco plesu, jsem se neustále potýkal s problémy snadného a rychlého přesunu techniky z dodávky na pódium. Většina našich akcí se koná v kulturních domech stavěných v dobách normalizace, kdy nebylo potřeba počítat s tak objemnými aparáty a další světelnou technikou. Cesty od auta na pódium jsou často bez výtahu, dlouhé i přes 100 m a velice úzké. Tahat ve třech lidech téměř 2 tuny techniky je vyčerpávající a zdlouhavé. Ne všechno máte v bednách a sem tam s tím někdo nevybíravě, byť omylem, praští. A to bolí, zejména v případě, když se jedná o nové reproboxy za desítky tisíc. Proč nebyly ve flightcase?  No, protože jsme je měli teprve dva dny, a když pominu nehoráznou cenu výroby „kejsu“ na zakázku, tak to většinou trvá 4-6 týdnů.

Začal jsem přemýšlet a spojil ve své hlavě celoživotní lásku ke dřevu, nápad s manufakturou na expresní výrobu rockových beden a fakt, že ve svatební sezóně, kdy hraji každý týden na minimálně dvou svatbách, mám neustále problém s místem v autě, protože dodávkou se mi na malé akce jezdit nechce.

Vznikl tak, troufám si říci, unikátní nápad DJ stolu, který je pečlivě na zakázku postavený z jednotlivých road beden tak, aby se vešel do vozu a pak dohromady kejsy vytvořily originální DJ stůl. Výhody asi netřeba představovat. Nebo raději ano. 😊 Máte vlastní originální stůl. Nemusíte řešit místo na odložení prázdných beden během produkce, což v některých komornějších restauracích bývá problém. Veškerá technika je při převozu dokonale chráněna a využijete maximální kapacitu kufru svého kombíku. A ještě pochopitelně ušetříte, protože dostanete od nás množstevní slevu. Pokud již na některé vybavení roadcase máte, jsme ochotni ho/je případně upravit, aby zapadl(y) do celého „puzzle“ stolu.  

Bude nám potěšením, že vám rychle a za přijatelné peníze usnadníme tu nejotravnější část života muzikanta či Dje. Ale flight case je potřeba v mnoha dalších oborech a také je to skvělý originální nábytek

Rostislav Gallo – DJ ROGA

www.djroga.cz