Jak objednat vlastní flight case na zakázku?

Veškeré naše produkty jsou pouze na zakázku dle Vašich požadavků. Zakládáme si na individuálním přístupu, protože víme, že „kejs“ je většinou osobní věc a bude s Vámi cestovat spoustu let. Jednoduchý poptávkový formulář naleznete níže na této stránce.

Pro objednávku budeme potřebovat znát tyto informace:

 • přesný vnitřní rozměr bedny a její budoucí účel (přepravní obal na techniku, luxusní designový futrál na nástroj, funkční nábytek)
 • požadavky na odolnost (rocková kapela bude vyžadovat silnější překližku než například DJ, kterému netahají věci „bedňáci“)
 • Vaši představu o designu (barva, případný potah, vnitřní výplň atd.)
 • způsob zamykání a otevírání obalu (umístění a počet zámků, typ víka)
 • pojízdnost kejsu (kolečka či nožky)

Tip na snížení nákladů: uschovejte si výplně z originálního balení výrobku, použijeme je v kejsu a ušetříte za vnitřní materiál i práci

Neomezujte svoji fantazii…

Váš flight case nemusí být jen černý, bílý nebo jinak jednobarevný. Skladem máme imitace nejrůznějších zvířecích srstí. Pokud chcete skutečně zazářit, vymyslete si něco ujetého.. 🙂 Níže malá ukázka potahů se vzory zvířecích látek.

123456

  Mám zájem o nezávaznou kalkulaci na flight case:  Rozměry flight case v cm  Požadované kování / výbava

  Ondřej „Patýs“ Pátek z doprovodné kapely Marty Jandové a jeho zakázkový case na pedalboard. Horní víko s potahem chlupatého tygra a otvorem na suchý zip pro dohození zapomenuté kabeláže po zavření kejsu.